Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKBESTICK, 1 par, RAGUSKED, SOPPSLEV, SOCKERSLEV, 2 mindre SKEDAR, silver, 1800/1900-tal, delvis med monogram och gravyr, längd 12-28 cm, silvervikt exkl. stålblad 297 g

Fiskbestick med ytskador, repor

605991

2019-01-16