Bestick silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FISKBESTICK, 1 par, RAGUSKED, SOPPSLEV, SOCKERSLEV, 2 mindre SKEDAR, silver, 1800/1900-tal, delvis med monogram och gravyr, längd 12-28 cm, silvervikt exkl. stålblad 297 g
Fiskbestick med ytskador, repor
605991
2019-01-16