Maskintelegrafer 2 st

Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st
Maskintelegrafer 2 st

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MASKINTELEGRAFER, 2 st, 1900-talets början, sannolikt Bremen, bemålat järn samt mässing, höjd 115, diameter 47 cm

Skador och slitage

606005

2019-01-17