Gütermanns Sysilke

Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke
Gütermanns Sysilke

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÜTERMANNS SYSILKE, 1900-talets första hälft, display, lådfronter i glas, invändigt med fackinredning, förnicklade draghandtag, höjd ca 45, 45x35 cm

Ytskador, slitage

606006

2019-01-17