Gemla matgrupp

Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp
Gemla matgrupp

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEMLA, matgrupp 5 dlr, 1900-talets första hälft, björk, märkt Gemla Aktiebolag Diö, bestående av: bord, 4 stolar, höjd 72, 120x70 cm, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar, sprickor, stolar med lagningar

606015

2019-01-16