Arne Jacobsen, bord, Fritz Hansen

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARNE JACOBSEN, matbord, Fritz Hansen 1960-tal, Danmark, skiva i jakaranda, ben i stål, höjd 70, diameter 120 cm

Mindre skador, CITES-intyg medföljer

606024

2019-01-17