Axel Fredrik Cederholm akvarell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

AXEL FREDRIK CEDERHOLM (1780-1828): Romantiskt lanskap med vattenfall, signerad Cederholm Pinx 1826, avkarell, ca 28,5x42,5 cm

606033

2019-01-20