Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-ÅKE PERSSON, (född 1950): "Observer II", New York, fotografi, signerad och daterad Per-Åke Persson Feb 2007, numrerad 2/20, ca 47x47 cm
606038
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här