Pre-Åke Persson fotografi

Pre-Åke Persson fotografi
Pre-Åke Persson fotografi
Pre-Åke Persson fotografi
Pre-Åke Persson fotografi
Pre-Åke Persson fotografi
Pre-Åke Persson fotografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-ÅKE PERSSON, (född 1950): "Observer II", New York, fotografi, signerad och daterad Per-Åke Persson Feb 2007, numrerad 2/20, ca 47x47 cm

606038

2019-01-16