Väggappliquer brons

Väggappliquer brons
Väggappliquer brons
Väggappliquer brons
Väggappliquer brons
Väggappliquer brons
Väggappliquer brons

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 39 cm

Zustandsbeschreibung

606051

2019-01-17