Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 39 cm
Zustandsbeschreibung
606051
2019-01-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner