Matbord nyrokoko
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd ca 74, 122x90, 5 iläggsskivor vardera bredd 9/ 29/ 29/ 50/ 60 samt 4 extra ben medföljer
Ytskador, torrsprickor, iläggsskivor och ben ej ursprungligen tillhörande
606070
2019-01-18