Matbord nyrokoko

Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko
Matbord nyrokoko

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd ca 74, 122x90, 5 iläggsskivor vardera bredd 9/ 29/ 29/ 50/ 60 samt 4 extra ben medföljer

Ytskador, torrsprickor, iläggsskivor och ben ej ursprungligen tillhörande

606070

2019-01-18