Motoralia två pinup flickor

Motoralia två pinup flickor
Motoralia två pinup flickor
Motoralia två pinup flickor
Motoralia två pinup flickor
Motoralia två pinup flickor
Motoralia två pinup flickor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REKLAMSKYLTAR, 2 st., litograferad plåt, bensinreklam för VeedoL 1950-tal, BP 1970-tal, höjd ca 40- 44 cm

Korrosion, slitage, repor, veck

606073

2019-01-18