Fanny Hjelm teckning

Fanny Hjelm teckning
Fanny Hjelm teckning
Fanny Hjelm teckning
Fanny Hjelm teckning
Fanny Hjelm teckning
Fanny Hjelm teckning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FANNY HJELM (1858-1944), porträtt föreställande kyrkvaktmästare och målare Gunnar Hagberg, signerad samt daterad 1922, svart, vit och rödkrita, ca 46x30 cm

Mindre nagg och fläck

606088

2019-01-16