Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FANNY HJELM (1858-1944), porträtt föreställande kyrkvaktmästare och målare Gunnar Hagberg, signerad samt daterad 1922, svart, vit och rödkrita, ca 46x30 cm
Mindre nagg och fläck
606088
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här