Golvlampa Gustaf
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, modell "Gustaf", 1900-talets andra hälft, gulmetall, 5 ställbara ljusarmar, rund fot i marmor, etikettmärkt Cottex, höjd ca 210 cm
Fotplatta med nagg, korrossion och repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
606090
2019-01-18