Lindorm Liljefors oljemålning
Vollendet
2019-01-16
606091
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): jakthund i landskap, signerad och daterad -55, olja på pannå, ca 44x33 cm
Ej examinerad ur ram