Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGAPORTRÄTT, 1800-tal, föreställer, Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Karl XII samt Oscar I, litografier, Oscar I är ca 38x27 och de övriga 49x34 cm
Några veck och fläckar, gulnade blad
606094
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här