Kungaporträtt

Kungaporträtt
Kungaporträtt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNGAPORTRÄTT, 1800-tal, föreställer, Gustav Vasa, Gustav II Adolf, Karl XII samt Oscar I, litografier, Oscar I är ca 38x27 och de övriga 49x34 cm

Några veck och fläckar, gulnade blad

606094

2019-01-16