Jan Scaw Mulder oljemålning

Jan Scaw Mulder oljemålning
Jan Scaw Mulder oljemålning
Jan Scaw Mulder oljemålning
Jan Scaw Mulder oljemålning
Jan Scaw Mulder oljemålning
Jan Scaw Mulder oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN SCAW MULDER, oljemålning, duk, signerad samt daterad 1947, ca 62x50 cm

606105

2019-01-31