LucePlan taklampa

LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa
LucePlan taklampa

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRANCISCO GOMEZ PAZ & PAOLO RIZZATTO, "Hope Pendant", takarmatur, LucePlan, Italien, formgiven 2010, central stomme i stål behängd med armar och skärmar i transparant polykarbonat, höjd (t.o.m takfäste) ca 270 cm, diameter ca 61 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Smärre slitage, vissa skärmar med repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

606118

2019-01-27