Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sårad militär, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1889, akvarell, ca 14x11 cm, rammått 44x40 cm

Glasskada

606122

2019-01-19