Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Sårad militär, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1889, akvarell, ca 14x11 cm, rammått 44x40 cm
Glasskada
606122
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här