Ljusstakar design Pierre Forsell Light up the dark

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE FORSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, justerbara efter ljusens omkrets, 1900-talets andra hälft, stämplade "Skultuna 1607 Sweden P Forsell", höjd ca 17 cm

Bruksspår, viss anlöpnng

606127

2019-01-27