Ljusstakar design Pierre Forsell Light up the dark
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PIERRE FORSELL, ljusstakar, 1 par, mässing, justerbara efter ljusens omkrets, 1900-talets andra hälft, stämplade "Skultuna 1607 Sweden P Forsell", höjd ca 17 cm
Bruksspår, viss anlöpnng
606127
2019-01-27