Bordslampa Eva Darpö "Flowerball"

Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö
Bordslampa Eva Darpö

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA DARPÖ (född 1954): Bordslampa, "Flowerball", studioglas, klarglas med underfångvitt, utanpåliggande färgat glas i form av blommor, signerad Eva Darpö, armaturen otydligt signerad och daterad 2006, höjd på lampställning ca 42, diameter ca 40 cm

606130

2019-01-18