Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD som skåp, oktagonalt, 1900-talets slut, en lucka med handtag i brons, fanér, bl a valnöt, höjd ca 54, största vidd 68 cm

Fanerskador på skivan, slitage

606139

2019-01-16