Alexander Klingspor
Valmis
2019-01-18
606147
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
ALEXANDER KLINGSPOR (född 1977): "Whisper", signerad A. Klingspor, 104/179, färglitografi, 58x38 cm, oramat blad.