Sideboard 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, kannelerade dörrspeglar, svarvade dragknoppar, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 92, 148x43 cm, nyckel finns

Slitage, smärre färgbortfall

606149

2019-01-18