Sideboard 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft, vitlackerat, kannelerade dörrspeglar, svarvade dragknoppar, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 92, 148x43 cm, nyckel finns
Slitage, smärre färgbortfall
606149
2019-01-18