Taklampa design Jo Hammerborg Light up the dark

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JO HAMMERBORG, taklampa, Zenith, borstad och delvis bemålad aluminium, etikettmärkt Fog & Mörup, 1960-tal, höjd ca 40 cm

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

606155

2019-01-27