Omega Dynamic herrarmbandsur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Dynamic, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, originallänk, viklås, låsnr. 1153/138, diameter 41,5 mm
Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
606171
2019-01-17