Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENTUNNA, omkring sekelfiftet 18/1900-tal, koppar med hänklar, höjd ca 68, diameter 40 cm

Slitage, bucklor, repor, anlöpning

606172

2019-01-16