Arthur Joseph Meadows oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARTUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): French Lugger leaving Harbour, signerad och daterad Arthur J Meadows 1885, olja på duk, 35x61 cm

Duklagningar

606176

2019-01-18