Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARTUR JOSEPH MEADOWS (1843-1907): French Lugger leaving Harbour, signerad och daterad Arthur J Meadows 1885, olja på duk, 35x61 cm
Duklagningar
606176
2019-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här