Bengt Tandberg oljemålning

Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning
Bengt Tandberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT TANDBERG (1874-1948): Landskap med tält, signerad och daterad Bengt Tandberg -27, olja på duk, ca 44x66 cm

606200

2019-01-18