Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, alabaster, i from av kvinna under lyckta, höjd ca 80 cm, pedestal medföljer ca 37 cm
Lagningar, nagg
606215
2019-01-16