Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, alabaster, i from av kvinna under lyckta, höjd ca 80 cm, pedestal medföljer ca 37 cm

Lagningar, nagg

606215

2019-01-16