Medaljserie Sveriges regenter

Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter
Medaljserie Sveriges regenter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MEDALJSERIE, 61 st, brons, "Sverige och dess regenter under 1000 år" i myntkabinett utfört i trä, mapp med intyg och beskrivning medföljer, kabinettets storlek höjd ca 20, samt 40 x 29 cm.

Kabinett med mindre slitage och repor

606231

2019-01-28