Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTSJÖBADEN, litografisk affisch, Esselte Reklam, Esselte, Stockholm 1937, 99x61 cm
Kantskador, hanteringsveck, fuktmärken
606235
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här