Köpmansdisk 1940/50-tal

Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal
Köpmansdisk 1940/50-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1940/50-tal, glasad front, stomme i ek, 20 lådor, höjd ca 92, 200x63 cm

Repor, märken

606254

2019-01-22