Beck & Ljung optisk komposition

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition-objekt, signerad och daterad Beck o Ljung 1970, nr 7 / 10, serigrafi på kartong och plexiglas monterad med distanser i 3 plan i kromad metallram, 63 x 74 cm

Spricka i främre akrylglaset nere till vänster, repor

606263

2019-01-18