Gravyr 1800-tal

Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal
Gravyr 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRAVYR, 1800-tal, efter Rugendas, i bronsering ram, rammått ca 32x43 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Reva, glas med smärre skada, senare bronsering

606272

2019-01-19