Roland Svensson Stockholm
Vollendet
2019-01-19
606286
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (´´Riddarfjärden´´), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm,
Något gulnat blad