Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Mälartorget" (´´Riddarfjärden´´), signerad och daterad roland S -53, lito. 100 ex, litografi, ca 39x29 cm,
Något gulnat blad
606286
2019-01-19