Slagbord
2019-01-19
606292
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, dubbla slag, höjd ca 73, 1116x33, total längd 160 cm
slitage, sprickor, avlutat, slipat, en skiva med lagning/smärre komplettering