Taklampa design Hans Bergström Light up the dark
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS BERGSTRÖM, taklampa, modell 166, sprutad plast på metallstomme, Atelje Lyktan 1950-tal, Ø 40 cm
Kuntoraportti
Bruksspår, lampfäste med nagg, ej funktionstestad
606304
Päivämäärä:
2019-01-27