Taklampa design Hans Bergström Light up the dark

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS BERGSTRÖM, taklampa, modell 166, sprutad plast på metallstomme, Atelje Lyktan 1950-tal, Ø 40 cm

Kuntoraportti

Bruksspår, lampfäste med nagg, ej funktionstestad

606304

Päivämäärä:

2019-01-27