Anna Greta Jimmerholt väggbonad

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANNA GRETA JIMMERHOLT (1920-2007): vävd textil, trasteknik, signerad Jimmerholt, mått ca 250x80 cm

Bruksslitage, förekommer fläckar

606308

2019-01-17