Öronlappsfåtöljer engelsk-stil, djuhäftade

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare del, engelsk stil, djuphäftade ryggar, mörkbrunt skinn, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, ytslitage

606315

Päivämäärä:

2019-01-17