Öronlappsfåtöljer engelsk-stil, djuhäftade
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets senare del, engelsk stil, djuphäftade ryggar, mörkbrunt skinn, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, ytslitage
606315
Päivämäärä:
2019-01-17