Taklampa Fagerhult Light up the dark

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULTS BELYSNING, taklampa, vitlackerad plåt, skärm med lameller, 1900-talets andra hälft, höjd ca 100, Ø 60 cm

Bruksslitage, bucklor, något skev, ej funktionstestad

606316

2019-01-27