Karmstolar Frankrike
2019-01-19
606326
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, Louis XVI, betsade, skuren dekor, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 42 cm
Skador, lagningar, senare klädsel