Karmstolar Frankrike

Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike
Karmstolar Frankrike

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, Louis XVI, betsade, skuren dekor, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 42 cm

Skador, lagningar, senare klädsel

606326

2019-01-19