Öronlappsfåtölj Dux

Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux
Öronlappsfåtölj Dux

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Dux, vinröd skinnklädsel, betsad benställning, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Brukslitage, rygg med mindre reva

606327

2019-01-19