Ernesto Tatafiore

Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore
Ernesto Tatafiore

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNESTO TATAFIORE (Italien, född 1943): "Robespirerre I", signerad Tatafiore, a tergo med datering 1984, blandteknik på papper, bildmått ca 23,5x17 cm

PROVENIENS: Inköpt på Bukowskis i samband med välgörenhetsauktion i samband med Moderna Museets vänner

606345

2019-01-17