Lepold Fare olja

Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja
Lepold Fare olja

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 92x118 cm

606378

2019-01-17