Masker Bali trä

Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä
Masker Bali trä

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASKER, 12 st., bemålat trä, Bali, 1900-talets mitt, höjd ca 25 cm

Avslag, slitage, smärre lagningar, delar saknas

606382

2019-01-17