Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Rutig blå halvflossa", matta, formgivningsår 1938, reliefflossa, signerad MMF, ca 244x155 cm
Skador, lagningar, slitage, invikta kortsidor
606384
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här