Halvflossa Märta Måås Fjetterström

Klubbat för:

8 000 SEK

10 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Rutig blå halvflossa", matta, formgivningsår 1938, reliefflossa, signerad MMF, ca 244x155 cm

Skador, lagningar, slitage, invikta kortsidor

606384

2019-01-19