Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
KAMFERKISTA, trä, 1900-talets mitt, Kina, skuren dekor av figurscener, lackad, beslag i mässing, höjd ca 48, 91x44 cm
Sprickor, slitage, fötterna med visst avslag
606386
2019-01-17